www.ekologiskalinija.weebly.com

Popieriniai rankšluosčiai ECOLEAF  NR. 448

Picture
100% suyrantis rulonėlis. 100% perdirbtas popierius. 100% įsipareigojimai.  Gamybos procese nenaudojamas chloras. Atrūšiuotas ir pagamintas Didžiojoje  Britanijoje.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Didžioji Britanija
Sudėtis: 100% perdirbtas popierius, rūšiuotas tik Didžiojoje Britanijoje.  Pagamintas iš 60% panaudoto popieriaus, surinkto vietinių autoritetingų įstaigų  ir sąžiningų atliekų pardavėjų. Likusi panaudoto pluošto dalis pagaminta iš DB  gamintojų atliekų, tokių kaip smulkintas popierius iš spausdintuvų ir atvirukų gamintojų atliekų. Supakuota į visiškai suyrantį Bioplastą, kuris neturi  plastifikatorių. Jis visiškai suirs dėka dirvožemio mikroorganizmų, be jokio  žmogaus įsikišimo. Pagamintas iš bulvių krakmolo ir natūralių ko-polimerų, todėl
nedaro žalos gamtai. Ši visa pakuotė, kartu su produktu - visiškai suyra  dirvožemyje.
Kaina 5.99 Lt.         2 rul.

Tualetinis popierius ECOLEAF iš perdirbto popieriaus  NR. 449

Picture
100% suyrantis rulonėlis. 100% perdirbtas popierius. 100% įsipareigojimai. Gamybos procese nenaudojamas chloras. Atrūšiuotas ir pagamintas Didžiojoje Britanijoje. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Sudėtis: 100% perdirbtas popierius, rūšiuotas tik Didžiojoje Britanijoje.  Pagamintas iš 60% panaudoto popieriaus, surinkto vietinių autoritetingų įstaigų  ir sąžiningų atliekų pardavėjų. Likusi panaudoto pluošto dalis pagaminta iš DB  gamintojų atliekų, tokių kaip smulkintas popierius iš spausdintuvų ir atvirukų  gamintojų atliekų. Supakuota į visiškai suyrantį Bioplastą, kuris neturi  plastifikatorių. Jis visiškai suirs dėka dirvožemio mikroorganizmų, be jokio  žmogaus įsikišimo. Pagamintas iš bulvių krakmolo ir natūralių ko-polimerų, todėl edaro žalos gamtai. Ši visa pakuotė, kartu su produktu - visiškai suyra  dirvožemyje.
Kaina    7.99 Lt.              4rul.

Suyrantys Bio šiukšlių maišai  NR.  450

Picture
PACLAN mikroorganizmų suskaidomi, suyrantys šiukšlių maišai. Ypatingai stiprūs.  10 vienetų - 35 litrų (50 x64 cm).   
Gamintojas: CeDo Sp
Kilmės šalis:  Lenkija
Kaina  3.99 Lt.             10 vnt.
PACLAN šiukšlių maišai yra pagaminti iš suyrančių ir aplinkai nekenksmingų  medžiagų. „Paclan Bio“ šiukšlių maišai patekę į aplinką natūraliai suyra. Vos po  90 dienų būna suirę jau 60 procentų maišo, o po 160 dienų – net 90 procentų.
Esant aukštesnei temperatūrai, maišai irsta dar greičiau – vasaros bandymų metu  okių produkto pėdsakų aplinkoje nebuvo rasta vos po 60 dienų. Be to „Paclan  Bio“ šiukšlių maišai turi sertifikatą, patvirtinantį jų „draugiškumą“  aplinkai.