www.ekologiskalinija.weebly.com

Džiovintų kriaušių traškučiai PERRY COURT FARM  NR. 169

Picture
Natūralus ir sveikas užkandis, pagamintas iš oru džiovintų saldžių kriaušių. Kriaušės augintos, surinktos ir paruoštos pakavimui rankomis.   
Gamintojas: Perry Court Farm
Kilmės šalis:  JAV
Sudėtis:  100% naminės kriaušės.
Kaina  4.89 Lt.      20 g.


Ekol. džiovinti mangai TROPICAL WHOLEFOODS NR. 170

Picture
Džiovintas ekologiškas mangas. Sudžiovinti net trys švieži mangai. Be  konservantų ir cukraus. Tinka valgyti kaip sveiką užkandį tiesiog iš pakelio. Taip pat idealiai tiks skanių kokteilių bei egzotiškų patiekalų gamybai. Mėgaukitės skaniais mangais žinodami jog jie naudingi jums, aplinkai, bei  bendruomenei kurioje auginami!   
Gamintojas: Tropical Wholefoods
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Sudėtis: Ekologiškas mangas.
Kaina  11.89  Lt.     100 g.
Energetinė vertė (100 g) 1391kJ/328 kcal: baltymų 2,2 g; angliavandenių  77,0g; 1,2 g riebalų. Amelie ir Brooks mangai užauginti Burkina Faso ekologiškuose ūkiuose. Pilnai  prinokę vaisiai pjaustomi rankiniu būdu ir džiovinami specialiai tam sukurtose saulės džiovyklose. Mangų pardavimas iš besivystančių šalių ūkių suteikia  galimybę pagerinti žmonių gyvenimo sąlygas. Nauostabusis tikrų vaisių skonio kokteilis: mango gabalėlius
pamirkykite vieną valandą piene ar jogurte ir viską išplakite. Sąžiningos prekybos (angl. Fairtrade) ženklas garantuoja, jog šie mangai atitinka visus Tarptautinė Sąžiningos prekybos organizacijos standartus. Kiekvienas pirkdamas šiuos produktus gali teigiamai įtakoti besivystančiose šalyse gyvenančių žmonių gyvenimą bei paskatinti gamtos  apsaugą.


Ekol. datulės be kauliukų SUMA  NR. 171

Picture
Datulės - tai skanūs, sotūs ir labai vertingi vaisiai. Kitaip nei dauguma džiovintų vaisių, jos nėra apdirbtos pesticidais ir konservantais, cukrumi, todėl yra visiškai natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai. Datulės – kalio,  kalcio, fosforo, magnio, geležies šaltinis. Todėl valgant datules gerėja raumenų, širdies veikla, sveikai vystosi dantys. Datules, dėl gausybės vertingų
medžiagų ir nedidelio kalorijų kiekio, rekomenduojama valgyti vietoj saldumynų,  ypač besilaikantiems dietos.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Tunisas
Sudėtis: Ekologiškos datulės be kauliukų. (Nors datulės ir be kauliukų, patikrinkite ar nėra likę akmenukų).atulės supakuotos aplinkoje, kurioje
buvo pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir  soja.
Kaina 11.99 Lt.       250 g.
Naudingosios  medžiagos: datulės – kalio, kalcio, fosforo, magnio, geležies šaltinis,  juose daug riebalų, baltymų, druskų, vitaminų A, A1, C, B1, B2, B6, niacino,  pantoteninės rūgšties, kuri dalyvauja angliavandenių apykaitoje, reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje, pektinų, maistinių skaidulų ir mineralų. Amino rūgščių  kiekiu datulės nenusileidžia obuoliams, apelsinams ar bananams. Datulėse nėra
cholesterolio. Datulėse gausu ir eterinių aliejų.
Poveikis sveikatai: Sertifikuota  vienu rimčiausių ekologišku SOIL ASSOCIATION sertifikatu
Pakuotė  pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų ir yra 100% perdirbama. Atidarius  pakuotę laikykite sandariai, vėsioje ir sausoje vietoje.


Ekol. džiovintos figos SUMA   NR.  172

Picture
Džiovintos figos išaugintos ekologiškuose ūkiuose. Kitaip nei dauguma džiovintų  vaisių, jos nėra apdirbtos pesticidais ir konservantais, cukrumi, todėl yra visiškai natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Turkija
Sudėtis: Ekologiškos figos. Figose daug natūralaus cukraus, kuris susikristalizavęs ant figų paviršiaus. Figos supakuotos aplinkoje, kurioje yra  pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir  soja.
Kaina  12.99 Lt.      250 g.
Džiovintose figose būna iki 37 %  cukraus (gliukozės, fruktozės), baltymų, vitamino E, provitamino A, daug kalio
druskų (1161 mg proc.), kalcio (227 mg proc.), magnio (117 mg proc.), fosforo  (263 mg proc.) ir geležies (46 mg proc.), įvairių fermentų ir ląstelienos (6,19  proc.). Kalis - svarbus mikroelementas, reguliuojantis kraujo spaudimą. Tai ypač  aktualu turintiems aukštą kraujospūdį ir vartojantiems daugiau druskos (natrio).  Figose gausu skaidulų, jos saldžios, bet turi nedaug kalorijų, todėl gerai padeda reguliuoti svorį. Vaisių skaidulos taip pat yra veiksmingos regos silpnėjimo ir krūties vėžio prevencijai. Figos turtingos kalciu (svarbu kaulams)  ir manganu. Figos, nors ir saldžios, turi žemą glikemijos indeksą, todėl yra  sveikas saldumynas. Figų negalima valgyti, kai sergama podagra, nes vaisiuose  daug rūgštynių rūgšties (iki 100 mg proc.), bet jos naudingos, kai sutrikusi  širdies ir kraujagyslių sistemos veikla. SUMA riešutai, sėklos ir vaisiai išauginti tik ekologiškuose  ūkiuose, nenaudojant pesticidų, dirbtinių chemikalų, konservantų bei trąšų. Sertifikuota vienu rimčiausių ekologišku SOIL ASSOCIATION sertifikatu. Pakuotė pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų ir yra 100% perdirbama. Atidarius pakuotę laikykite sandariai, vėsioje ir sausoje vietoje.


Ekol. Aštrūs skrudinti avinžirniai SUMA  Nr. 173

Picture
Aštrūs skrudinti avinžirniai - tai pikantiško skonio užkandis. Paruošta vartoti  - avinžirniai yra išvirti ir pakepinti prieskonių mišinyje.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Įvairios
Sudėtis: Avinžirniai, rapsų aliejus, druska, prieskoniai
Kaina  2.99 Lt.          125 g.
Pakuotė pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų ir yra 100%  perdirbama.
Suma Wholefoods siūlo tik natūralius, aukščiausios kokybės produktus. Suma Wholefoods palaiko sveiką ir atsakingą gyvenimo būdą.  Jų veikla paremta nežiaurumo su gyvūnais, vegetarinės mitybos bei etiško verslo  principais


Ekol. Saulėje džiovinti pomidorai aliejuje SUMA NR.  174

Picture
Saulėje džiovinti pomidorai gardinti čiobreliais puikiai tinka salotoms, daržovių patiekalams ar kaip pikantiškas užkandis.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Turkija
Sudėtis: Saulėje džiovintų pomidorų puselės* (53%), aukščiausios rūšies  alyvuogių aliejus (43%)*, actas*, čiobreliai*, druska, citrinos rūgštis. * Iš  ekologiškų ūkių
Kaina  16.99  Lt.         190 g.
Suma produktai atitinka ekologiško ūkininkavimo  principus. Daržovių auginimui nenaudojami pesticidai.  Suma Wholefoods palaiko sveiką ir atsakingą gyvenimo būdą. Jų veikla paremta nežiaurumo su gyvūnais, vegetarinės mitybos bei etiško verslo principais.


Muskato riešutai su trintuve SUMA  NR. 175

Picture
Muskato riešutų ir jų trintuvės rinkinys įpakuotas plastikinėje dėžutėje ir  perrištas purpurinės spalvos kaspinu. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Daugiau negu viena šalis
Sudėtis: Muskato riešutai (mažiausiai 30g), riešutų  tarka.
Kaina   13.99 Lt.      30 g.

Ekol. kokoso drožlės SUMA  NR. 176

Picture
Kokoso drožlės kepiniams gardinti.Dauguma ore džiovintų susmulkintų kokoso drožlių, randamų įprastiniuose
supermarketuose
, turi neryškų skonį, bei turi priemaišų, tokių kaip propileno glikolio, cukraus ir sulfitų, kad
apsaugotų nu ogedimo. Šios kokoso drožlės neturi jokių priemaišų ar cukraus ir yra išaugintos ekologiškuose ūkiuose, nenaudojant pesticidų, dirbtinių chemikalų, konservantų bei trąšų. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Indonezija
Sudėtis: Ekologiškos kokoso drožlės. Produktas supakuotas aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir soja.
Kaina  4.99  Lt.            125 g.
Tropikų  šalyse, kur kokosas – pagrindinis produktas, buvo pastebėta: nepaisant kaloringo maisto, vietiniams gyventojams iki pat senatvės pavyksta išsaugoti lankstumą ir ieknumą. Dietologų nuomone, unikali kokoso sudėtis greitina medžiagų apykaitą  “vidinio riebalinimo” sąskaita. Tyrimais buvo patvirtinta, kad kokoso riebiosios  rūgštys, o ypač laurino aliejus, mažina daugelio ligų riziką. Tropikų riešutas taip pat pasižymi ir priešmikrobinėmis savybėmis. Jis saugo nuo virusų ir kovoja  su grybelinėmis infekcijomis, tokiomis kaip candida albians. Drožlėse yra daug skaidulų.
Sertifikuota  vienu rimčiausių ekologišku SOIL ASSOCIATION sertifikatu. Pakuotė  pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų ir yra 100% perdirba
Atidarius  pakuotę laikykite sandariai, vėsioje ir sausoje vietoje


Ekol. sėklų mišinys Omega SUMA  NR.  177

Picture
Sėklų mišinys Omega kuriame yra nepakeičiamų riebalinių rūgščių, kurios yra  esminė geros sveikatos dalis.
Kitaip nei dauguma sėklų, šios sėklos nėra  apdirbtos pesticidais ir konservantais, todėl yra visiškai natūralios ir
nekenkia žmogaus sveikatai.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Sudėtis: Moliūgų sėklos*, saulėgrąžų sėklos*, auksiniai linų sėmenys*,  sezamo sėklos*. Nepakeičiamos riebalų rūgštys Omega mišinys 100g turi: 4,9g  Omega 3 ir 21,8g Omega 6. Sėklos supakuotos aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir soja.
Kaina  6.99  Lt.          125 g.

Ekol. moliūgų sėklos SUMA  NR. 178

Picture
Moliūgų sėklos - labai sveika ir skanu! Moliūgų sėklose yra pektinų, dervų,  organinių rūgščių, ląstelienos, vitaminų (B1, B2, C, PP, E), karotino, mineralinių medžiagų ir ypač didelis kiekis magnio. Kitaip nei dauguma sėklų, jos nėra apdirbtos pesticidais ir konservantais, todėl yra visiškai natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Kinija
Sudėtis: Ekologiškos moliūgų sėklos. Sėklos supakuotos aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir  soja.
Kaina   8.59 Lt.               125 g.
Naudojimas: jas galima  krimsti vienas, dėti į salotas, jomis paskaninama duona ir kiti kepyniai.  Skaniausios yra pakepintos. Į salotas ar kitus patiekalus ypač tinka sumaltos sėklos. SUMA riešutai, sėklos ir  vaisiai išauginti tik ekologiškuose ūkiuose, nenaudojant pesticidų, dirbtinių
chemikalų, konservantų bei trąšų. Sertifikuota  vienu rimčiausių ekologišku SOIL ASSOCIATION sertifikatu. Pakuotė pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų ir yra 100% perdirbama. Atidarius pakuotę laikykite sandariai, vėsioje ir sausoje vietoje.


Ekol. gliaudytos saulėgrąžų sėklos SUMA  NR.  179

Picture
Saulėgrąžų sėklos - puikus energijos šaltinis. Saulėgrąžų sėklose daug proteino,  polinesočiųjų riebiųjų rūgščių, vitaminų A, E, D, B bei kalcio, magnio, fosforo,  geležies, cinko, kalio, fluoro ir jodo.Kitaip nei dauguma sėklų, jos nėra  apdirbtos pesticidais ir konservantais, todėl yra visiškai natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Kinija
Sudėtis: Ekologiškos saulėgrąžų sėklos. Sėklos supakuotos aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir soja.
Kaina 4.69 Lt.            125 g.
 Naudojimas: jas galima krimsti vienas, dėti į salotas, jomis paskaninama duona ir kiti kepyniai. Skaniausios yra pakepintos. Į salotas tinka sumaltos sėklos. Sertifikuota ienu rimčiausių ekologišku SOIL ASSOCIATION sertifikatu. Pakuotė  pagaminta iš 100% perdirbtų medžiagų ir yra 100% perdirbama. Atidarius  pakuotę laikykite sandariai, vėsioje ir sausoje vietoje
Ekol. džiovinti traškūs bananai SUMA   NR. 180

Picture
Bananų čipsai - skanus ir maistingas užkandis.  Bananuose yra kalio, o šis elementas būtinas širdies, kepenų, raumenų veiklai,  skatina vandens ir druskų apytaką organizme. Kitaip nei dauguma džiovintų  vaisių, jie nėra apdirbti pesticidais ir konservantais, todėl yra visiškai natūralūs ir nekenkia žmogaus sveikatai. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Filipinai
Sudėtis: Bananai (55%), augalinis aliejus, cukrus, medus. Bananai supakuoti aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas  ir soja.
Kaina 11.99 Lt.                     250 g.

Ekol. slyvos be kauliukų SUMA   NR. 181

Picture
Džiovintos slyvos ne tik gerina virškinimą, skatina žarnyno peristaltiką, bet ir dėl jose esančių vitaminų (ypač A, C) bet taip pat stiprina regėjimą, didina  organizmo atsparumą peršalimo ligoms. Kitaip nei dauguma džiovintų vaisių, jos
nėra apdirbtos pesticidais ir konservantais, cukrumi, todėl yra visiškai natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai.  
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Čilė
Sudėtis: Ekologiškos slyvos be kauliukų. (Nors slyvos yra ir be kauliukų,  patikrinkite ar nėra likę akmenukų).
Slyvos supakuotos aplinkoje, kurioje  buvo pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir soja.
Kaina 14.69  Lt.      250 g.

Ekol. džiovinti abrikosai SUMA  NR.  182

Picture
Iš visų džiovintų vaisių būtent džiovinti abrikosai turi daugiausia kalio,  fosforo ir geležies, todėl, jei jų valgysite, pagerės medžiagų apykaita,  širdies, raumenų darbas, sumažės fizinė ir emocinė įtampa.Šie  abrikosai gali atrodyti neįprastai, dėl jų spalvos, tai yra todėl, kad jie nebuvo balinti ir apdoroti jokiais konservantais, todėl yra visiškai natūralūs ir nekenkia žmogaus sveikatai!   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Turkija
Sudėtis: Ekologiškas abrikosai. Abrikosai supakuoti aplinkoje, kurioje buvo pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir  soja.
Kaina  13.99 Lt.            250 g.

Ekol. razinos Sultanas SUMA  NR. 183

Picture
Razinos Sultanas užaugintos ekologiškuose ūkiuose. Tai skanus ir energijos teikiantis natūraliai saldus užkandis. Džiovintos šviesios Sultana razinos yra sultingesnės už juodasias razinas ar serbentus. Kitaip nei dauguma džiovintų  vaisių, jos nėra apdirbtos pesticidais ir konservantais, pridėta cukraus, todėl  yra visiškai natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Turkija
Sudėtis: Ekologiškos razinos Sultanas. Sudėtyje gali būti riešutų  pėdsakų.
Kaina 7.89  Lt.           250 g.

Ekol. Mėlynžiedės liucerna (Alfalfa) sėklos SUMA  NR. 184

Picture
Mėlynžiedės liucerna (Alfalfa) (medicago sativa L.) – maistinis augalas,  pasižymintis ir maistinėmis, ir gydomosiomis savybėmis. Mėlynžiedė liucerna - nuo seno žinomas gyvybingumo šaltinis. Šis augalas unikalus tuo, kad jame
esančios medžiagos saugo organizmą nuo toksinų, palaiko širdies ir kepenų  veiklą, gerina virškinimą ir apetitą, didina organizmo atsparumą.
 Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Kinija
Sudėtis: Ekologiškos mėlynžiedės liucerna (Alfalfa) sėklos. Sėklos  supakuotos aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai,
sezamas, pienas ir soja.
Kaina 10.99 Lt.     125 g.

Ekol. kedro riešutai (pušų kankorėžių sėklos) SUMA  NR.  185

Picture
Suma Wholefoods kedrų riešutai yra išauginti ekologiškame ūkyje. Kitaip nei  dauguma riešutų, jie nėra apdirbti pesticidais ir konservantais, todėl yra visiškai natūralūs ir nekenkia žmogaus sveikatai. Kedro riešutai pasižymi pačiu švelniausiu skoniu iš visų riešutų, juose gausu žmogui būtinų vitaminų ir mineralų. Gausiai naudojami viduržemio jūros virtuvės patiekalams gaminti. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Kinija
Sudėtis: Ekol. kedro riešutai (pušų kankorėžių sėklos). Riešutai supakuoti aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas
ir soja.
Kaina 36.89 Lt.              125g.

Ekol. anakardžių riešutai nesmulkinti SUMA NR. 186

Picture
Suma Wholefoods anakardžių riešutai yra išauginti ekologiškame ūkyje. Kitaip nei dauguma riešutų, jie nėra apdirbti pesticidais ir konservantais, todėl yra  visiškai natūralūs ir nekenkia žmogaus sveikatai. Anakardžių riešutai pasižymi
švelniu ir subtiliu skoniu. Juose gausu geležies, folio rūgšties, magnio, cinko  ir vario. 
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Vietnamas
Sudėtis: Ekologiški anakardžių riešutai. Riešutai supakuoti aplinkoje, kurioje yra pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir  soja.
Kaina  9.99 Lt.            125 g.

Ekol. lazdyno riešutai SUMA  NR.  187

Picture
Suma Wholefoods lazdyno riešutai yra išauginti ekologiškame ūkyje. Kitaip nei dauguma riešutų, jie nėra apdirbti pesticidais ir konservantais, todėl yra  visiškai natūralūs ir nekenkia žmogaus sveikatai.Lazdyno riešutuose gausu fosforo, kalcio, kalio, vario, seleno, vitamino E.
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis:  Turkija
Sudėtis: Ekologiški lazdyno riešutai. Riešutai supakuoti aplinkoje, kur taip pat pakuojami žemės riešutai, kiti riešutai, sezamas, pienas ir  soja.
Kaina  12.69  Lt.         125 g.
Ekol. graikiniai riešutai SUMA     Kaina  12.69 Lt.          125 g.  NR.  188
Ekol. migdolų riešutai SUMA      Kaina   9.89  Lt.          125 g   NR.  189
Ekol. bertoletijų riešutai (braziliški) SUMA   Kaina 8.99 Lt.    125 g.    NR. 190
 

Ekol. džiovintų vaisių mišinys pyragams SUMA  NR. 191

Picture
Džiovintų vaisių mišinys - tai tikras pagalbininkas jūsų virtuvėje kepant  pyragus ir kitus skanėstas. Naudodami džiovintus vaisius pyragų kepyniams  pasirenkate sveiką, skanų ir naudingą jūsų organizmui būdą.Kitaip nei  dauguma džiovintų vaisių, šie vaisiai nėra apdirbtos pesticidais ir  konservantais, todėl yra visiškai natūralūs ir nekenkia žmogaus sveikatai.   
Gamintojas: Suma Wholefoods
Kilmės šalis: Didžioji Britanija
Sudėtis:  Razinos* 33%, razinos Sultanas* 33%, serbentai* 21%, vyšnios* 9% (gliukozės fruktozės sirupas, citrinos ūgštis), įvairios žievelės* 4% (apelsinų žievelė*,  gliukozės fruktozės sirupas*, cukrus*, citrinų žievelė*, koncentruotos citrinų  sultys*, saulėgrąžų aliejus*.* ekologiškai užauginta. Sudėtyje gali būti  riešutų pėdsakų.
Kaina  17.99  Lt.            500 g.